Andreu Nach a Goliáš: kapky hrůzy, zla a múzy

Bez smrti není láska, bez smrti není strach, bez smrti není život, ani bůh a ani čas. Smrt je zákon, smrt je soud, pokud si s ní někdo začne hrát, zasluhuje mord. - Andreu Nach

Homepage

Má milá, neplakej!
Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí
na naší bílé posteli!
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví.
Zejtra si lehneme do rakví.

- Perspektiva, František Gellner 

Jsem obyčejný i neobyčejný člověk, co fandí hororům, knihám, Stephenu Kingovi a různým paranormálním věcem o které se již nějaký čas zajímám. Vše co zde uveřejňuji jsou pouze mé názory, úvahy a v některých případech i fakta, o která se chci s vámi podělit. Pokud budete chtít, a dané téma vás zajímá, určitě jste zde vítáni. Jinak chápejte zároveň i tuto stránku, jako takovou mou zpověď o některých věcech, ze kterých se chci vypsat. To je totiž u mě způsob, jak si od některých záležitostí a problémů ulevit. A kam jinam to napsat, než právě sem.

Pro rychlou orientaci doporučuji si přečíst sekci "Témata", kde uvádím jisté informace, které by bylo dobré pro úvodní orientaci vědět. Témata jednoduše ukazují, o čem se v dané sekci jedná a píše.  

 

NOVINKY


3. února 2012 - započala práce na hororové scifi z prostředí hvězdné lodě, s pracovním názvem: Rohor.

5. února 2012 - ZPRÁVA PRO TY, KTEŘÍ VLASTNÍ FACEBOOK a uznávají jednu z osobností černobílé éry, umělce, divadelníka, spisovatele a mudrce: Jana Wericha. Pokud jeho osobu máte rádi a chtěli by jste se podělit o své názory či nějaké příspěvky, mile rádi vás uvítáme na:
http://www.facebook.com/pages/Jan-Werich/288245867897183

více informací: http://magazin.realfilm.cz/2012/02/ondrej-bezouska-zalozil-osobnostni-facebook-jana-wericha/

17. června 2012 - Povídka v "Domě je vrah!" konečně uveřejněna. Co se týče mého na nějakou dobu posledního hororu (konkrétně scifi hororu), jeho tvorba kvůli škole značně potrvá (bude taky hodně obsáhlý). Poté se již budu aktivně věnovat příběhům z mého vlastního fantasy světa.

21. srpna 2012 - Aktualizován článek o Stalinovi, který je nyní zcela jiný, daleko podrobnější, faktičtější, doplněn o použité zdroje i citace. Tato práce sklidila veliké uznání i na vysoké škole, kde studuji.

19. září 2012 - Dopsána povídka v níž se vracím k paranormálním kořenům. Dům číslo 49. otevře brány pro odvážné, již brzy.

31. prosince 2012 - Zakončena práce na Ne/Být vlkem. Dílo již teď, před korekturou hodnotím k tomu nejlepšímu, co jsem doposud napsal a již proto plánuji napsat pokračování pro plné využití postav a světa, který jsem vybudoval. Navíc příběh samotný má ještě určitě co říci.

Tvůrce

Já leden 2010.jpg

Má maličkost, která dala dohromady tuto stránku.