Andreu Nach a Goliáš: kapky hrůzy, zla a múzy

Bez smrti není láska, bez smrti není strach, bez smrti není život, ani bůh a ani čas. Smrt je zákon, smrt je soud, pokud si s ní někdo začne hrát, zasluhuje mord. - Andreu Nach

Spřízněné duše

Lidé, kteří mou můzu podporují a s nimiž i něco tvořím.

Prasoid

Prasoid.jpg

Vlastním jménem Miroslav Pavliš patří mezi the best horror friends (nejlepší hororové přátele) které mám. A nejen hororové, ale vůbec takové jaké mám. Ikdyž se stýkáme po internetu, dokážeme spolu spolupracovat a bavit se jako někteří lidé u piva po hospodách. Společně jsme i napsali recenze na hororové knihy z dílny Stephena Kinga. Jde o články ke knihám To, Nezbytné věci, Řbitov zviřátek a Puls. Zároveň je Prasoid člověk, který funguje na stejné nebo podobně laděné vlně jako já, takže naše fórky, které většině lidí přijdou přinejmenším divné, jsou pro nás zdrojem dlouhých výbuchů smíchu.

S Prasoidem plánuji někdy v budoucnu napsat společnou hororovou povídku pro horror.cz, která v hrůze i brutalitě by měla překonat mou současnou Toaletu či CHARE. Věřím, že se nám to společně povede na 100%. Prasoid totiž, co se týče psaní je mnohem nadanější a talentovanější, než já. Z úplně obyčejného námětu dokáže vyčarovat kouzelnou a napínavou četbu, která se vyrovná, ba předčí současné i budoucí spisovatele. Jeho popis i styl patří mezi ty nejlepší, co se v psaní dá vyprodukovat. Pokud mi nevěříte, přečtěte si jeho povídku Uklízeč.