Andreu Nach a Goliáš: kapky hrůzy, zla a múzy

Bez smrti není láska, bez smrti není strach, bez smrti není život, ani bůh a ani čas. Smrt je zákon, smrt je soud, pokud si s ní někdo začne hrát, zasluhuje mord. - Andreu Nach

Horror

Horor znamená strach. A strach lidstvo zná už odnepaměti. Bezpochyby to i díky němu jsme se ocitli na vrcholu potravinového řetězce a ovládli tak naši planetu. Jak čas plynul, ze strachu se stala zábava. A jedna z těch zábav dostala název, horor. A o ten mi tady jde především.

Pokud vás zajímají hororové povídky, mohu doporučit právě tuto sekci. Najdete tam strašidelné příběhy od mé ranné tvorby do současnosti. Je zajímavé pozorovat, jaké pokroky jsem s přibývajícím psaním a čtením dělal. Doufám hlavně v to, že se vám tyto příběhy budou líbit. O to mi šlo především.

V sekci hororové filmy pro změnu naleznete mé komentáře a recenze k vybraným lahůdkám. Jsou to opět čistě mé názory, nikomu je nechci podsouvat. Mám k filmům svůj osobitý přístup a nehodlám ho měnit. Pokud se vám mé hodnocení nebude zamlouvat, tak je to váš problém.